"Корневін" для розсади, орхідей, троянд, хвойних, винограда та ін. (10 г) від ТМ Quantum, Україна
- Готово до відправки
- Код: 03-70-1
8 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 грн
«Корневин» - комплексне хелатне мікродобриво, яке використовується для саджанців і живців плодових, ягідних, цитрусових, квітково-декоративних к-р, а також розсади овочевих і квіткових к-р, виноградної лози. Прискорює корнеутворення, сприяє поліпшенню приживлення розсади овочевих к-р та квітів при пересаджуванні.
Спеціальна композиція макро- та мікроелементів та біологічно активних речовин для стимуляції коренеутворення та розвитку кореневої системи.
Технологія застосування та дози:
Замочування: розчинити вміст пакета 10 г у 10 л води і замочувати у цьому розчині кореневу частину рослини (саджанця, розсади або нижнього зрізу живця при висаджуванні) протягом 4-6 годин, після чого висадити.
Полив під корінь: розчинити вміст пакета 10 г у 10 л води та поливати рослину під корінь одразу після висадки, повторити через 10 днів.
Витрата робочого розчину:
- овочеві культури та квіти - 50-100 мл/рослина;
- саджанці кущів та винограду - 300-400 мл/рослина;
- плодові, паркові і хвойні дерева – 2-3 л/рослина;
- при пересадці дорослих дерев полив можна провести 2-3 рази з інтервалом 10-15 днів (3-10 л робочого розчину на дерево, залежно від віку і конкретних умов).
Склад, г/кг: гетерауксин - 5г/кг, NPK (19:19:19) + мікроелемента у хелатній формі.
Основні атрибути | |
---|---|
Препаративна форма | Порошок |
Концентрована форма добрива | Так |
Виробник | НВК "Квадрат" |
Країна виробник | Україна |
Упаковка | |
Вага | 0.01 кг |
- Ціна: 8 ₴